Skip survey header

1531 - National Social Housing Survey 2018 - Main Survey - Turkish

Giriş

2021 Ulusal Sosyal Konut Memnuniyeti Anketine Hoş Geldiniz

Konutunuz ve size sağladığımız hizmetlerden ne kadar memnun olduğunuzu anlamamıza yardımcı olmak üzere lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşın. Geri bildiriminiz toplu konut sakinlerine sunulan hizmetlerin iyileştirilmesinde kullanılacaktır.

Bu araştırma, Australian Institute of Health and Welfare (AIHW) ile eyalet/bölge konut yetkiliniz adına bağımsız bir araştırma ajansı olan Lonergan Research tarafından yürütülecektir. 

Tüm yanıtlar gizli tutulacaktır. Araştırma 1988 Gizlilik Yasası çerçevesinde yürütülür ve bu bilgi yalnız araştırma amaçları doğrultusunda kullanılır. Şahsınız veya hanenizin tespit edilmesine yol açacak hiçbir bilgi ifşa edilmeyecektir. 

Sık Sorulan Sorular için buraya tıklayın

Ankete devam edebilmek için HER soruyu yanıtlamanız gerekmektedir. Kesin bilgiye sahip olmadığınız yerlerde lütfen bildiğiniz kadarıyla en doğru cevabı verin. Bu anket, hanenizde konut kuruluşunuzla ilgilenen herhangi biri tarafından doldurulabilir.

Lütfen anket sırasında tarayıcınızın İLERİ ve GERİ düğmelerini kullanmayın. Bunun yerine lütfen ankette ilerlemek için aşağıdaki "İleri" düğmesini kullanın. Çıkmak ve ankete daha sonra geri dönmek isterseniz lütfen sayfanın en altında bulunan "Kaydet ve daha sonra devam et" düğmesine tıklayın.

 
Please enter your online username and password below to enter the survey, these can be found on the letter we sent you, or on the front page of the paper surveys. Please note that the password is case sensitive.
For technical support please email housing@lonerganresearch.com.au or call 1800 717 645
Turkish