Huvide konflikt tekib siis, kui meie isiklik, sotsiaalne, rahaline või poliitiline tegevus võib segada meie lojaalsust Brink’sile. Isegi konflikti ilmnemisel võib olla negatiivne mõju. Konfliktide tüübid on loetletud allpool:
- Isiklikud suhted: pereliikmed, sõbrad, romantilised või äripartnerid, kes võivad otsuseid mõjutada (sh töötajad, kellel on isiklik suhe ülemuse, müüjaga, tarnijaga, kliendi või konkurendiga).
- Ametikohad väljaspool Brink´s: teine töökoht või müüja, tarnija, kliendi või konkurendiga konsulteerimine võib mõjutada töötaja rolli Brink’s. Organisatsiooni direktori või juhatuse liikmena töötamine (kasumi saamise eesmärgil või mitte) võib samuti tekitada huvide konflikti.
- Ärivõimalused: Brink´s olemasoleva või potentsiaalse äriga seotud võimaluste kasutamine võib viia töötaja Brink´si parimate huvide tegutsemise vastu.
- Finantsinvesteeringud: töötajat, müüjat, tarnijat, klienti või konkurenti hõlmavad finantsinvesteeringud võivad tekitada huvide konflikti, mõjutades töötaja võimet täita oma tööd Brink's, lähtudes ettevõtte huvidest.
- Muu: kõik, mis ei kuulu ülaltoodud kategooriatesse.
Kõigist võimalikest huvide konfliktidest peate teavitama Brink´s Eetika ja Nõuetele vastavuse Gruppi ja täites selle vormi.
This question requires a valid date format of MM/DD/YYYY.